Hakkımızda

Atasan Global olarak amacımız, müşterilerimize en kaliteli ürünleri ve mükemmel hizmetleri sunarak onların ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Tedarik zinciri yönetimi, pazar araştırması, satın alma, lojistik operasyonları ve uluslararası tedarik gibi alanlarda uzmanlaşmış bir ekibe sahibiz. Bu sayede müşterilerimize dünya genelinden en iyi tedarikçileri bulma ve düşük maliyetli ürünleri temin etme konusunda avantaj sağlıyoruz.

Güvenilirlik ve hızlı alışveriş deneyimi sunmayı önemsiyoruz. Bu nedenle, tedarikçilerimizi ve iş ortaklarımızı titizlikle seçiyoruz. Kalite standartlarına uygun ürünlerin tedarikini sağlarken, zamanında ve güvenli teslimatları da garanti ediyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz ve müşterilerimizin işlerinin büyümesine destek olmayı hedefliyoruz. Sektördeki deneyimimiz ve geniş ağımız sayesinde, müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla en yeni trendlere uygun ürünleri sunuyoruz.

  • 27.000+ bayimize güvenilir ve hızlı hizmet sağlıyoruz 


33K+

Ürün Yelpazesi

160+

Üretici/

Tedarikçi

100+

İş Ortağı

27K+

Müşteri Portföyü

Hizmetlerimiz

Ürün Tedarik ve İmalat

Atasan Global olarak, Türkiye'den ve dünyanın çeşitli bölgelerinden şirketlere, e-ticaret satıcılarına ve tedarikçilere ürün tedariği ve uluslararası tedarik gibi hizmetler sunmaktayız. İhtiyaçlarınıza uygun ürün ve nakliye seçenekleriyle birinci sınıf tedarikçiler bulma konusunda uzmanız.

Kalite Denetimi

Ürünlerinizin başarılı olması için paketleme, barkodlama ve etiketleme gibi faktörlerin önemini biliyoruz. Kalite denetimini, özel ihtiyaçlarınıza uygun şekilde özelleştiriyoruz. Bu sayede ürünleriniz için kalite kontrol sürecini tamamlıyoruz.

Depolama ve Dağıtım

B2C ve Dropshipping iş modellerine yönelik süreçleri takip ederek e-ticaret işinizi geliştiriyoruz. E-ticaret satıcıları için sipariş karşılama hizmetinin önemini biliyoruz. Türkiye'de dünya çapında satın alma ve lojistik yeteneklerine sahip bir kaynak bulma acentesi olarak, size zaman ve para kazandıracak ürün tedariki, ürün yerleştirme, depolama ve lojistik gibi tüm hizmetleri sunuyoruz.

Lojistik

Küresel lojistik ağımızı genişlettik ve dünya genelinde 120+ Ülkeye hizmet sağlamakla beraber, Deniz taşımacılığı, hava taşımacılığı, karayolu taşımacılığı, dökme yük taşımacılığı, gümrük müşavirliği, depolama, kargo sigortası ve gümrük işlemleri gibi çeşitli küresel nakliye hizmetleri sunuyoruz.

Kategorilerimiz

Ev

Dekorasyon

  • Mutfak ve

  • Elektrikli Aletler


Banyo

Ev Tekstili

  • Bahçe ve

  • Yapı Market


Mobilya

Petshop

  • Otomotiv ve

  • Outdoor

Hediye ve

Promosyon

  • Aksesuar